Şunu ara:
Mest şemsiye 1989 yılından günümüze kadar ticari faaliyetlerini sürdürmüş, Şemsiye üretiminde başarılı çalışmalar yaparak sektörde marka haline gelmiş bir şirkettir.  Şemsiye üretiminde marka haline gelen; Mest her daim gelişmelere açık vizyon sahibi bir şirket olmuştur. Sektörle ilgili yeniliklere açık olan firmamız sizlere bu alanda, modern teknolojinin getirmiş olduğu tüm yenilikleri ve ürünleri kaliteli şekilde sunmaktadır. Türkiye’de ve Yurt dışında var olan tüm yenilikleri takip ederek, ilk uygulayan; Şemsiye üretimi yapan firmamız bu alanda sektörde marka bilinirliğini üst seviyeye taşımayı her daim amaçlamıştır.

 

Bizi sektörde rakiplerimizden farklı kılan en büyük özelliğimiz; Resmi şirket olmamızın getirdiği kurumsal hizmet anlayışımız ve işini çok iyi yapan, tecrübeli personel ekibimiz, bunun dışında kullandığımız kaliteli malzeme alt yapımızdır. Türkiye geneli çok geniş potansiyelde müşteri portföyüne sahip olan firmamız sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda şekillenen yapıda çözünler sunan; Sizlere her daim en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız sizleri memnun etmek adına yanınızda olacaktır.

 

Mest sizlere her daim, şemsiye tente modellerinde kullanışlı, tasarımsal yaz kış sezonunda gönül rahatlığı içerisinde uzun ömürlü kullanabileceğiniz ürünler sunmaktadır. Sizlerde; Şemsiye, ürünleri ihtiyaçlarınızda hemen firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.